Uživate u radu sa djecom, kreativni ste, maštoviti, snalažljivi i odgovorni? Predškolska ustanova koncipirana u skladu sa svjetskim standardima, koja podstiče djecu na kreativni razvoj, omogućava sticanje zdravih navika i budi njihovu maštu, traži podršku svom timu i raspisuje oglas za poziciju

Vaspitač/ica

Lokacija: Đenovići

Opis posla:

  • Neposredan rad u grupi sa djecom od 1 do 3 godine starosti na realizaciji vaspitno-obrazovnih zadataka
  • Realizacija programskih zadataka predviđenih planom kroz slobodne i usmjerene aktivnosti u grupi
  • Planiranje i programiranje rada kroz dnevne, sedmične i mjesečne planove
  • Saradnja i pružanje povratnih informacija roditeljima
  • Odgovornost za bezbjedan boravak djece u vaspitnoj grupi

Uslovi:

  • VSS
  • Iskustvo na istim ili sličnim pozicijama minimum godinu dana
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika

Profil traženog kandidata:

  • Organizacione vještine
  • Energičnost, snalažljivost, odgovornost i strpljenje
  • Inicijativa i proaktivnost
  • Razumijevanje potreba i osjećanja djece i ponašanje u skladu sa istim

Nudimo Vam:

  • Rad u podsticajnom, pozitivnom, dinamičnom okruženju u kojem se kontinuirano razvijate
  • Obezbijeđen smještaj/nadoknada za prevoz
  • Obezbijeđeni doručak i ručak

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete:
posao@hrpartners.me

Kontakt: 069/119-109

Rok za prijavu: 21.02.2019.
Možete nas pozvati svakog radnog dana 08h-16h.

O nama: Human Resource Partners će uzeti Vašu prijavu kao validnu za sve pozicije koje Vam po iskustvu odgovaraju, bez obzira na pol, godine, bračni status, nacionalno opredjeljenje ili religiju. Za sve informacije koje su nam dostupne o Vama garantujemo povjerljivost. Koristimo ih isključivo u svrhu pronalaska adekvatnog zaposlenja za Vas. Stojimo Vam na usluzi. Snaga je u ljudima.