Uspješna crnogorska kompanija koja se bavi izgradnjom, modernizacijom i rekonstrukcijom lokalnih puteva, gradskih saobraćajnica i brojnih drugih objekata, raspisuje oglas za poziciju:

Rukovaoc građevinskim mašinama - Valjak

Mjesto rada: Bar

Opis posla:

  • Rukovanje valjkom na ugradnji tampona i asfalta

Uslovi:

  • Uvjerenje o završenoj profesionalnoj obučenosti za zanimanje rukovaoc građevinskim mašinama - Valjak

Profil traženog kandidata:

  • Posvećenost i odgovornost

Benefiti:

  • Odlični radni uslovi
  • Obezbijeđeni smještaj i doručak
  • Obezbijeđen prevoz od smještaja do gradilišta

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom
pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete:
posao@hrpartners.me

Kontakt: 069/116-116
Možete nas pozvati svakog radnog dana od 08h-16h
Rok za prijavu: 20.02.2019

.Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove.

O nama: Human Resource Partners će uzeti Vašu prijavu kao validnu za sve pozicije koje Vam po iskustvu odgovaraju, bez obzira na pol, godine, bračni status, nacionalno opredjeljenje ili religiju. Za sve informacije koje su nam dostupne o Vama garantujemo povjerljivost. Koristimo ih isključivo u svrhu pronalaska adekvatnog zaposlenja za Vas. Stojimo Vam na usluzi. Snaga je u ljudima.