Da li si završio srednju kulinarsku školu, radio si kao pansionski kuvar, želiš da radiš u Sloveniji? Sava Hotel i Resort duž cijele Slovenije traži pansionske kuvare!!! Posao je na duži vremenski period. Hrana i smještaj obezbijeđeni. Ako ti se dopada ono što si pročitao/la prijavi se za oglas:

Pansionski kuvar / kuvarica

Lokacija: Slovenija

Opis posla:

  • Priprema raznovrsnih jela
  • Spremanje jela po nalogu šefa kuhinje
  • Rad u pansionu
  • Vođenje brige o kvalitetu jela
  • Saradnja i organizacija sa postojećim osobljem

Uslovi:

  • Obavezna SSS kulinarskog usmjerenja
  • Obavezno radno iskustvo na istim poslovima
  • Poznavanje engleskog jezika

Profil:

  • Spretna i snalažljiva osoba
  • Visoka uslužnost i usmjerenost na gosta

Benefiti:

  • Mogućnost zaposlenja na duži vremenski period
  • Smještaj i hrana obezbijeđeni

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete:
marija.nikcevic@hrpartners.me
Kontakt: 069/145-290;
Možete nas kontaktirati svakog radnog dana od 08h do 16h
 Rok za prijavu: 13.12.2018

 Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove

O nama: Human Resource Partners će uzeti Vašu prijavu kao validnu za sve pozicije koje Vam po iskustvu odgovaraju, bez obzira na pol, godine, bračni status, nacionalno opredjeljenje ili religiju. Za sve informacije koje su nam dostupne o Vama garantujemo povjerljivost. Koristimo ih isključivo u svrhu pronalaska adekvatnog zaposlenja za Vas. Stojimo Vam na usluzi. Snaga je u ljudima.