Vi ste zaljubljeni u svoj posao, ali imate problem što su Vam druga radna mjesta tijesna i ne vidite sebe u boksu, akvarijumu ili nekom drugom tipu kancelarijskog posla.
Evo idealne šanse da pokažete sav svoj preduzetnički i vizionarski potencijal.
Budite naš Marketing menadžer.

Marketing menadžer

Lokacija: Podgorica

Prednosti rada u kompaniji HR Partners:

  • Rad u brzorastućoj i perspektivnoj industriji HR usluga
  • Prijatan i moderan radni ambijent
  • Dinamičan, kreativan i visoko motivisan marketing tim
  • Visok stepen timske kulture
  • Radna atmosfera koja podstiče preduzetnički i inovativan pristup
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja
  • Finansijska stimulacija bazirana na ostvarenim rezultatima

Opis posla:

  • Koordiniranje i usklađivanje marketing aktivnosti sa strategijom kompanije HR Partners
  • Utvrđivanje marketinških ciljeva
  • Biranje i primjenjivanje najboljih marketinških strategija, taktika i alata
  • Sprovođenje marketinških planova i programa
  • Istraživanje i analiziranje
  • Pronalaženje novih kanala komunikacije i novih klijenata
  • Planiranje i vođenje digitalnih marketing kampanja (Social, E-mail, Google analitika)
  • Osmišljavanje i sprovođenje drugih vidova komercijalnih promocija
  • Procjena reakcije tržišta na ponuđene programe i usluge
  • Rad na unapređivanju baze klijenata - segmentiranje, targetiranje, pozicioniranje
  • Praćenje i analiziranje efekata marketing strategije i izvještavanje (ROI - povraćaj investicija)
  • Komunikacija sa spoljnim saradnicima, marketing agencijama i medijskim kućama

Uslovi:

  • VSS (humanističke/društvene nauke, ekonomske nauke)
  • Specijalizacija u marketingu
  • Minimum 3 godine radnog iskustva u marketing timovima srednjih ili velikih preduzeća servisne orijentacije
  • Poznavanje načina rada društvenih mreža i mehanizma oglašavanja (Facebook, Google ADWords)
  • Poznavanje Inbound marketing strategije
  • Razvijene Copywriting vještine i poznavanje engleskog jezika
  • Prodajno iskustvo ili  iskustvo u koordinaciji marketinga i prodajnih timova
  • Vozačka dozvola B kategorije

Profil traženog kandidata:

  • Kreativna
  • Organizovana i sistematična
  • Komunikativna, dinamična i snalažljiva osoba
  • Osoba koja ima želju za stalnim usavršavanjem

Poželjne kompetencije:

  • Sposobnost javnog zastupanja
  • PR sposobnosti
  • Organizacija događaja (event management)

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete:
posao@hrpartners.me
Kontakt: 069/116-116; 063/229-676

Možete nas pozvati svakog radnog dana 08h-16h.
Rok za prijavu: 15.01.2018.

Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove

O nama: Human Resource Partners će uzeti Vašu prijavu kao validnu za sve pozicije koje Vam po iskustvu odgovaraju, bez obzira na pol, godine, bračni status, nacionalno opredjeljenje ili religiju. Za sve informacije koje su nam dostupne o Vama garantujemo povjerljivost. Koristimo ih isključivo u svrhu pronalaska adekvatnog zaposlenja za Vas. Stojimo Vam na usluzi. Snaga je u ljudima.