Imate iskustva? Želite promjenu? Dobru zaradu? Ovo je prilika za VAS! Tražimo kuvare za luksuzne hotele u inostranstvu. Odlični radni uslovi. Ako ti se dopada ono što si pročitao/la prijavi se za oglas!

Kuvar/ica

Opis posla:

  • Priprema raznovrsnih jela
  • Unapređivanje već postojećeg menija
  • Vođenje brige o kvalitetu jela
  • Saradnja i organizacija sa postojećim osobljem

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Obavezno radno iskustvo na istim poslovima
  • Poznavanje moderne kuhinje
  • Poznavanje engleskog jezika

Profil traženog kandidata:

  • Spretna i snalažljiva osoba
  • Energična i komunikativna osoba
  • Visoka uslužnost i usmjerenost na gosta

Benefiti:

  • Mogućnost dobre zarade
  • Smještaj, hrana i put obezbijeđeni
  • Novo i neponovljivo iskustvo
  • Dobri uslovi rada
  • Radnu dozvolu i papire obezbjeđuje klijent

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na E-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete:

cv@hrpartners.me

 Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove

Prijavite se

O nama: Human Resource Partners će uzeti Vašu prijavu kao validnu za sve pozicije koje Vam po iskustvu odgovaraju, bez obzira na pol, godine, bračni status, nacionalno opredjeljenje ili religiju. Za sve informacije koje su nam dostupne o Vama garantujemo povjerljivost. Koristimo ih isključivo u svrhu pronalaska adekvatnog zaposlenja za Vas. Stojimo Vam na usluzi. Snaga je u ljudima.