Imaš iskustva? Tražiš stalan posao i vrhunsku zaradu? Zvuči kao da je vrijeme za Prag! Smještaj, hrana i put su obezbijeđeni. Sve što je potrebno je jedan klik!

Kuhar/ica

Benefiti:

  • Mogućnost dobre zarade
  • Smještaj i hrana obezbijeđeni

Opis posla:

  • Priprema raznovrsnih jela
  • Unaprjeđivanje postojećeg menija
  • Vođenje brige o kvaliteti jela
  • Suradnja i organizacija sa postojećim osobljem

Uslovi:

  • EU pasoš
  • Minimum SSS
  • Poželjno radno iskustvo na istim poslovima
  • Poznavanje moderne kuhinje
  • Poznavanje engleskog jezika

Profil traženog kandidata:

  • Spretna i snalažljiva osoba
  • Energična i komunikativna osoba
  • Visoka uslužnost i usmjerenost na gosta

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na E-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete:
sanja.janjic@hrpartners.ba

ili

dusica.stojanovic@hrpartners.rs

 Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uvjete

Prijavite se

O nama: Human Resource Partners će uzeti Vašu prijavu kao validnu za sve pozicije koje Vam po iskustvu odgovaraju, bez obzira na pol, godine, bračni status, nacionalno opredjeljenje ili religiju. Za sve informacije koje su nam dostupne o Vama garantujemo povjerljivost. Koristimo ih isključivo u svrhu pronalaska adekvatnog zaposlenja za Vas. Stojimo Vam na usluzi. Snaga je u ljudima.