Imaš iskustva? Tražiš stalan posao i vrhunsku zaradu? Zvuči kao da je vrijeme za Prag! Smještaj, hrana i put su obezbijeđeni. Sve što je potrebno je jedan klik!

Konobar/ica

Lokacija: Prag

Benefiti:

  • Mogućnost odlične zarade
  • Plaćen prekovremeni rad, rad vikendom i za praznike
  • Smještaj obezbijeđen
  • Hrana obezbijeđena
  • Plaćen sanitarni i lječnički pregled, zdravstveno osiguranje
  • Rad za renomiranog poslodavca
  • Mogućnost stalnog zaposlenja

Opis posla:

  • Doček gostiju i upoznavanje gostiju sa menijem
  • Primanje porudžbine od gosta
  • Osigurava brzu i efikasnu uslugu
  • Ispostavljanje i naplata računa
  • Odgovornost za kvalitetu usluge

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Obavezno radno iskustvo na istim poslovima
  • Poznavanje moderne kuhinje
  • Poznavanje engleskog jezika

Profil traženog kandidata:

  • Energičan, brz i dobro organizovan
  • Komunikativan i ljubazan
  • Fleksibilan i uslužan

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uvjetima, prijave sa biografijom pošaljite na E-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete:

sanja.janjic@hrpartners.ba

ili

dusica.stojanovic@hrpartners.rs

Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove.

Prijavite se

O nama: Human Resource Partners će uzeti Vašu prijavu kao validnu za sve pozicije koje Vam po iskustvu odgovaraju, bez obzira na pol, godine, bračni status, nacionalno opredjeljenje ili religiju. Za sve informacije koje su nam dostupne o Vama garantujemo povjerljivost. Koristimo ih isključivo u svrhu pronalaska adekvatnog zaposlenja za Vas. Stojimo Vam na usluzi. Snaga je u ljudima.