Imate iskustva? Želite promjenu? Dobru zaradu? Govorite engleski jezik? Promijenili bi sredinu? Ovo je prilika za VAS!
Tražimo konobare za luksuzan kompleks hotela u Sloveniji! Odlični radni uslovi, mogućnost zaposlenja na duži period… Ako ti se dopada ono što si pročitao/la prijavi se na oglas.

Konobar/ica

Lokacija: Slovenija

Opis posla:

  • Doček gostiju i primanje narudžbine
  • Prenošenje narudžbine osoblju
  • Postavljanje stolova i pospremanje stolova nakon upotrebe
  • Posluživanje gostiju
  • Upoznavanje gosta sa menijem
  • Naplata računa

Uslovi:

  • Spretna i snalažljiva
  • Energična i komunikativna
  • Visoka uslužnost i usmjerenost na gosta

Profil traženog kandidata:

  • SSS
  • Obavezno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Osoba prijatnog izgleda i lijepih manira

Benefiti:

  • Zaposlenje na duži vremenski period
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
  • Smještaj i hrana obezbijedjeni

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete:
cv@hrpartners.me
Kontakt: 069/145-290;
069/150-729

Možete nas pozvati svakog radnog dana 08h-16h
 Rok za prijavu: 31.01.2018.
 Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove

O nama: Human Resource Partners će uzeti Vašu prijavu kao validnu za sve pozicije koje Vam po iskustvu odgovaraju, bez obzira na pol, godine, bračni status, nacionalno opredjeljenje ili religiju. Za sve informacije koje su nam dostupne o Vama garantujemo povjerljivost. Koristimo ih isključivo u svrhu pronalaska adekvatnog zaposlenja za Vas. Stojimo Vam na usluzi. Snaga je u ljudima.